O firmě

Naše zkušenosti v návrhu mechanických celků a ve zpracování tenkých plechů (0,5 – 2 mm) sahají až do roku 1992. Naše firma vyvíjí a vyrábí vlastní produkty, zejména pro odvětví IT (speciální počítačové skříně pro Mini ITX základní desky s napájecími zdroji AC-DC, DC-DC, EMBEDDED systémy, 19“ systémy) a zabývá se také výrobou na zakázku, tzn. výrobky, které si u nás zadává zákazník dle své vlastní technicko-výrobní dokumentace.

Naše výrobní technologie se v posledních letech obměnily směrem k malosériové výrobě speciálních celků (viz naše CNC technologie). V současné době máme cca jednu směnu (rozumí se kapacita CNC strojů) k dispozici pro nové projekty a výrobní kooperace. Zpracováváme kolem 30 tun ocelových, pozinkovaných a hliníkových tenkých plechů měsíčně s možností bezproblémového navýšení až na dvojnásobek.

Firma má vlastní vývojové zázemí (konstrukce s použitím PC, SolidWorks), přípravu výroby (nestandardní pomůcky, lisovací přípravky apod.), výrobu na CNC strojích a finální montáž včetně expedice výrobků. Výrobky lze taktéž opatřit povrchovou úpravou například práškovým lakem, galvanické zinkování nebo eloxování u hliníku.

 

Našimi zákazníky jsou firmy v podstatě z celého světa, ale zásadní cílové teritorium tvoří zejména země EU. Naše firma samozřejmě prodává i na českém trhu.

Firemní profil je k nalezení pod tímto linkem.

0 ks,
Košík
0 ks,